Jak se po Vánocích vrátit do školy?

3. ledna 2015 v 20:22 | KKCENKA |  Moje tipy
Vánoční prázdniny už sice skončili, ale hodně z nás je ještě má…Jak se nastartovat opět do školy, aby se vysvědčení poslední měsíc nezhoršilo?


1.Připrav se do školy

Je první poprázdninový den a ty už nemůžeš něco najít?
Snad nebudeš čekat na chvíli, kdy vám učitelé řeknou, že potřebujete rýsovací potřeby a ty si je teprve začneš shánět. Takto by to zřejmě moc dobře nefungovalo. Udělej si doma v tašce pořádek, ve škole všechno najdeš a určitě ti to nezabere více než pět minut.


2.Začni se hned učit

Nezačínej se učit den před testem, ale uč se pořád a den před testem si všechno zopakuj. Myslím, že to ocení i tvůj učitel.A jestli nejsi zrovna učební typ jdi za kámoškou (pokud máš možnost) a učte se spolu. Ve dvou se to přeci lépe táhne!3.Choď spát brzy (i vstávej)

Chodila jsi o prázdninách spát ve tři ráno? To musíš teď změnit. Nejen že nebudeš celý den unavená, ale půjde ti i líp učení a je menší pravděpodobnost, že ráno zaspíš.Po probuzení se pořádně zhluboka nadechni a protáhni se, nabereš tím sílu do nového dne.Vytáhni svoje oblíbené CD nebo zapni rádio. Hudba ti dobře rozproudí krev v těle a zvedne náladu.Jak se ti článek líbil? Chtěl/a by jsi další moje rady? Napiš do komentářů..

KKcenka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dáme dohromady 1000 kliků?

CLICK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama