TVD-hlavní postavy

2. ledna 2015 v 21:58 | KKCENKA |  Upíří Deníky
ELENA GILBERT
Dvojnice Kathrin a Amary,přeměněná na upíra začátkem 4.série Damonovou krví. Měla pouto k Damonovi předtím než vypnula svoje emoce.Chodila/chodí s Mattem,Stefanem a Damonem. Její pravý rodiče jsou John Gilbert a Isobel Flemming.Její bratr se jmenuje Jeremy.Její nejlepší kamarádky jsou Boonie a Caroline.Stefan jí zachránil život,když se topila v autě s rodiči.Má velkou náklonost ke svým přátelům.Je velmi tvrdohlavá.Důvěřuje hlavně Stefanovi a Damonovi.Hraje jí Nina Dobrev.
.
DAMON SALVATORE
Černé vlasy,hnědé oči-idol seriálu.Upír přeměněný Katherin společně se svým mladším bratrem Stefanem.Dříve zamilovaný do Kathrin nyní do Eleny.Byl přeměněn v roce 1864,donucen Stefanem napít se lidské krve.Zabil Stefaninu nejlepší kamarádku Lexi.Sice si to nechce připustit,ale je to dobrý "člověk".Užívá si to, že je upír, i všechno, co s sebou tento stav přináší.Měl matku a otce (Giuseppe) a má také jednoho bratra (Stefan).Se Stefanem často bojuje o Eleninu přízeň.Hraje ho Ian Someralder.
STEFAN SALVATORE
Upír,přeměněný Katherin,která ho ovládla,aby pil její krev.Dvojník Silase,nesmrtelného stvoření. Dobrovolně se napil lidské krve a poté se z něho stal rozparovač. Ze svého ,,rozparačského období" ho dostala Lexi.Katherin do něj byla zamilovaná-narozdíl od Damona.Niklaus se svojí sestrou Rebekou byli kdysi jeho přátelé.Neživí se lidskou krví ale zvířecí.S Damonem bojují o Eleninu přízeň,stejně jako bojovali o tu Katherininu.Je to opak svého bratra Damona. Hraje ho Paul Wesley.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama