Nápady pro zamilované

17. dubna 2015 v 13:36 | KKcenka |  Kreativita a ostatní :-*
1. Sladká dobrota
Potřeby: bílá čokoláda, bonbony MM´s nebo lentilky, cukrášrský posyp a silikonovou formu ve tvaru srdce
Postup: Bílou čokoládu rozpusťte (např. v mikrovlnné troubě), do formy dejte pár bonbonů a zasepty posypem. Poté zajilte bílou čokoládou a na 30 minut až hodinu dejte vychladit.

creativelifecznetty-navod02

Valentýnské "umění"
Potřeby: nějaký podklad - libovolnou nástěnku, plátno nebo dřevěnou desku, papír hřebíky, kladivo, provázek
Postup: Vezměte papír o stejných rozměrech, jaké má váš podklad, přehněte jej a vystřihněte srdce. Podle této šablony pak obkreslete srdce i na váš podklad. Podél vzoru zatlučte do desky hřebíky. Poté kolem nich omotejte provázek tak, aby srce vypadalo plné.

creativelifecznetty-valentynuvodnifoto
creativelifecznetty-navod0001

Sklenice s důvody "Proč tě miluji"
Potřeby: sklenice, papírky, tužku
Postup: Tady opravdu vše závisí na vaší představivosti a vkusu - nezapomínejte, že to také nemusí být vhodný dárek pro každého. Na papírky napiště vtipné a originální důvody, proč svého partnera milujete (např. necháváš mě nosit tvoje trenky) a dejte je do libovolné sklenice. U tohoto dárku potřebujete hodně kreativity, aby jste vymysleli 356 důvodů proč tě miluju.

creativelifecznetty-navod05


Kolíček NOVÁ ZPRÁVA
Potřeby: kolíček na prádlo, papír, fixy, žlutá tempera, herkules, (lepenka)
Postup: Kolíček si temperou natřeme na žluto. Na papír namalujeme horní díl obálky, srdce a spodní díl obálky a nalepíme na kolíček. Zezadu nalepíme cedulku NOVÁ ZPRÁVA a přelepíme lepenkou.
DIY: Romantika s kolíčkem na prádlo
Nová zpráva!


Zamilované špízy
Potřeby: ovoce, špejle, vánoční vykrajovátka
Postup:Vykrojené jahody střídavě napichujte na špejle spolu s libovolným ovocem - hrozny, borůvkami, lesním ovocem nebo třešněmi.
Srdcový šperk
Potřeby: 1 metr provazu, nůžky, izolepa, nit nebo bavlnka v barvě provazu, sirky/zapalovač
Postup:Uzel je na světě? Pokud nemáte srdíčko přesně v polovině, zastřihněte delší provaz a "vycentrujte" uzel, případně zkraťte oba dva podle libosti. Oba konce opalte, aby se vám nerozplétaly, přiložte je k sobě a omotejte úzkým pruhem silnější izolepy. Teď už stačí jen izolepu zamaskovat nití nebo bavlnkou - obtočte ji několikrát kolem dokola a především v místě spoje, pokud u sebe konce i přes izolepu moc nedrží. Konec nitě zafixujte, aby se vám nerozplétala.
P1080008 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama