Upíří Deníky - můj názor

1. května 2015 v 22:52 | KKcenka |  ♥Upíří Den
UPOZORNĚNÍ: V TOMTO ČLÁNKU JE HODNĚ MÁLO POZITIVNÍCH VĚCÍ.
UPOZORNĚNÍ2: V TOMTO ČLÁNKU SE NEUSTÁLE OPAKUJE SLOVO ŽE.
UPOZORNĚNÍ3: NEPIŠTE MI, ŽE HATUJU SCÉNÁRISTY.
UPOZORNĚNÍ4: UŽIJTE SI ČLÁNEK :).

Když se kouknu na nový díl TVD, tak se hned musím podívat na promo, fotky a popis dalšího dílu. A dneska sem musím napsat, co si myslím o posledních dílech.

Když jsem viděla promo fotky, tak jsem dostala šok. Na staré Eleně mi nevadila ani tak její uplakanost nebo to, že se o ní každý staral, ale její vlasy.
Nina má od přírody vlnité vlasy a nechápu, proč lidská Elena má vlasy rovné. Mně se prostě vůbec nelíbí. Vím, že Nina bude už jen ve dvou dílech (nemám pro co žít) a proto by jí ty vlasy rovnat neměli. I když musím uznat, že jí to na fotkách z 6x21 sluší.

Damon podle mě člověkem nebude, protože by byl s Elenou a Elena v 7. sérii nebude. A upřímně: dovedete si představit Damona člověkem? Já fakt ne!

Další věc je, že se bojím toho, že 7. série bude zase o dvojčatech Gemmini covenu nebo. I když to by musel být každý díl jeden rok, aby jim v posledním díle bylo 22.
Mně to úplně stačilo teď. I když musím uznat, že je ten příběh už tak nekonečný, že by se mi nechtělo vymýšlet scénář a další nadpřirozené "podmínky".

Nebo, že 7. série bude o tom, jak "mučí" Lily.
Upřímně, už mi ten příběh "pořád se něco děje, nemůže být den, kdy by se nic nestalo" leze na nervy.
Vím, že by nikoho nebavilo se dívat na to jak manželé Salvatorovi (D a E) každý den vstanou, půjdou do práce, Elena udělá večeři, kouknou se na seriál a půjdou spát. Ale myslím, že by mohli scénáristi ubrat trochu adrenalinu :).

1. pozitivní věc: strašně se těším na svatbu Jo a Alarica a i přes GC na malé dvojčata Saltzmanovi :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama